1997 edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile 2003 yılında İstanbul’da faaliyete geçen firmamız, zayıf akım sistemleri, elektrik taahhüt işleri, mühendislik hizmetleri, proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren müşteri ihtiyaçları doğrultusunda doğru analiz ederek uygun çözümler sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

  Birçok endüstriyel tesis, konut, hastane, okul, alışveriş merkezi vb. yapıların ilgili yönetmeliklere, şartnamelere ve mühendislik formasyonuna uygun olarak projeleri başarıyla teslim etmekte olan şirketimiz siz değerli müşterilerimize uygun fiyat, optimum çözüm ve sürekli destek ilkeleriyle faaliyetlerini sunmaktadır.

  Günümüzde şirketlerde genişleme ve büyümeler genelde öngörülmemektedir. Ya da öngörülse de 5 yıl sonra gerçekleşecek bir büyümeyi öngörerek buna uygun kablolama altyapısı hazırlamak maliyetli olmaktadır. Bu nedenlerle en önemlisi genişlemelere uygun bir altyapı hazırlayabilmektir. Kaliteli İşçilik: Projelendirme kadar önemli ikinci bir konu da işçiliktir. İşçilik kalitesi kablolama altyapısının kalitesi anlamına da gelmektedir. Çünkü en iyi marka kablolama ürünlerini de kullansanız işçiliğiniz iyi değilse performans beklemeniz yanlış olacaktır. Test, Etiketleme ve dokümantasyon: Gerçekleştirdiğimiz kablolama projelerinde tüm kablolar test edilerek, belli bir numaralandırma sistemi ile etiketlenir. Yerleşim planları üzerinde kablo güzergahları ve priz noktaları işlenerek proje dosyası sistem kullanıcılarına teslim edilir. Genişleme ihtiyaçlarında veya arıza tespitinde proje dokümantasyonu vazgeçilmezdir.